جــــزوه ســـرا

جــــزوه ســـرا

جــــزوه ســـرا، فروشگاهی تحقیقی، پژوهشی است که دارای شخصيت حقوقی و استقلال مالی، اداری و استخدامی به صورت غير انتفاعی می باشد. هدف از تاسیس آن، آسانی دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی، انسانی، تجربی و... با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.یکی از وظایف جــــزوه ســـرا ، تولید نرم‏ افزار، کتاب،مقاله، تحقیق، خلاصه کتاب و در زمینه‏ های مختلف علوم اسلامی، انسانی، تجربی... و مقدمات مربوط به آن به منظور تحقیق، تبلیغ و اطلاع رسانی در سطوح مختلف تخصصی و عمومی می باشد.

درباره ما


 

فروشگاه مجازی جــــزوه ســـرا

جــــزوه ســـرا، فروشگاهی تحقیقی، پژوهشی است که دارای شخصيت حقوقی و استقلال مالی، اداری و استخدامی به صورت غير انتفاعی می باشد. هدف از تاسیس آن، آسانی دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی، انسانی، تجربی و... با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.
یکی از وظایف جــــزوه ســـرا، تولید نرم‏ افزار، کتاب،مقاله، تحقیق، خلاصه کتاب و در زمینه‏ های مختلف علوم اسلامی، انسانی، تجربی... و مقدمات مربوط به آن به منظور تحقیق، تبلیغ و اطلاع رسانی در سطوح مختلف تخصصی و عمومی می باشد.

در واقع فناوری ارتباطات و اطلاعات عرصه های نوینی در کسب و کار فراهم نموده است، عرضه محصولات از طریق وب می تواند دسترسی مخاطب به محصول دلخواه را به مراتب آسان تر نماید. در این فروشگاه تمامی محصولات با ارائه توضیحات کامل و تصویر معرفی شده اند تا بتواند در انتخاب مناسب یاری گر شما باشد. با دسته بندی موضوعی محصولات و امکان جستجو در نام و توضیحات محصولات می توانید محصول مورد نظر را به سرعت بیابید. امکان خرید آنلاین به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، در فروشگاه مجازی جــــزوه ســـرا فراهم شده است.  امید است که این فروشگاه بتواند رضایت خاطر شما را در تهیه آسان محصولات جــــزوه ســـرا فراهم سازد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

 

******

قوانین و مقررات فروشگاه مجازی جــــزوه ســـرا

 

کاربر گرامی لطفاً شرایط و ضوابط زیر را به دقت مطالعه نماییدودر صورتی که این شرایط را نمی‌پذیرید، استفاده از این فروشگاه برای شما مجاز نیست .

 

١ . قوانین حاکم بر فروشگاه:

این فروشگاه بر اساس قوانین جاری نظام جمهوری اسلامی ایران طراحی و راه‌اندازی شده است و قوانین مالکیت معنوی و علایم تجاری جمهوری اسلامی ایران از آن حمایت می‌کنند.

 

٢. محدودۀ شرایط :

این ضوابط و شرایط ناظر بر استفاده از فروشگاه و ساختار فنی فروشگاه و هر داده ای که روی آن بارگذاری شده و یا به واسطه این فروشگاه در دسترس قرار گرفته است، می باشد.

 

٣. اجازه به شما :

فروشگاه مجازی نور شاپ به‌عنوان مالک پایگاه، به شما یک اجازۀ اختصاصی می‌دهد تا از فروشگاه برای مقاصد علمی، شخصی و غیر‌تجاری استفاده کنید و حق تکثیر و انتشار محصولات را ندارید

 

4. حریم خصوصی :

فروشگاه خود را متعهد به رعایت محرمانه بودن اطلاعات شخصی و حریم خصوصی شما می‌داند و تمام تلاش خود را برای تحقق این موضوع به کار می‌بندد. مشخصات ثبت شدۀ شما در این فروشگاه در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.

 

5. بازبینی شرایط :

آگاه باشید که ممکن است این شرایط و ضوابط بازبینی و در آنها تجدید نظر شود و در دسترس قرار گیرد. اطلاع از این شرایط و ضوابط جزء تعهدات شماست.

 

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

جــــزوه ســـرا- خرید ایمن و راحت .

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما